ARABUL ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.
 

Telefonla Satış  (0264) 275 75 75

 Mağazalarımız

 İnsan Kaynakları

 Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

 
 

 Sık kullanılanlara eklemek için Tıklayın
 
 

 

   

 

 

 
   

 

 

 

  Şirket Hattınızla
  İlk 30 dakikası,
  3.dakikadan sonra ücretsiz!

 
   
     

Her türlü dilek ve şikayetleriniz için lütfen arayınız   0 264 275 75 75

 
     
     
 NEDEN KURUMSAL HİZMETLER ?  
Şirketinizde çalışanlara kurumsal hat alarak Turkcell'in şirketlere özel faydalarından yararlanabilirsiniz.

Şirketinizde işlerin daha kolay, daha hızlı ve güven içinde yürümesi için Turkcell Kurumsal Hizmetler'in sağladığı avantajlardan bazıları:
Maliyet avantajı sağlayan kurumlara özel tarifeler ile çok daha ekonomik konuşursunuz. Üstelik şirketinizin kurumsal hat sayısı arttıkça avantajlarınız da o kadar artıyor!
Kurumsal faturalı hat sayısı 4'ten az olan şirketlere özel tarifeler
Kurumsal faturalı hat sayısı 4 ve üzeri olan şirketlere özel tarifeler
 

 

 

Fatura Tahsilatları İçin

.:ARABUL:.

  Turkcell faturalarınız için size en yakın şubemize uğrayın, faturalarınızı nakit yada dilediğiniz kredi kartı ile ödeyin.
   
 
 KULLANDIKÇA KAZAN
Rekabet gücünüzü ve çalışanlarınızın verimini artıracak kurumsal ürünler
Satış ekipleriniz sahadayken onların nerede olduğunu görebilmek ve yönlendirmek mi istiyorsunuz? EkipMobil ile bu çok kolay!
İstediğiniz her yerden, dilediğiniz zaman şirket ağınıza ve e-postalarınıza erişmek mi istiyorsunuz? TurkcellConnect Kart tam size göre.
Rekabette bir adım önde olmanızı sağlayacak daha bir çok ürün sizleri bekliyor!
Turkcell Kurumsal Hizmetler ile ilgili her türlü bilgiyi alıp, size en uygun tarife ve ürün hakkında danışabileceğiniz Kurumsal Çözüm Merkezleri'nde şirketinize özel Kurumsal Hizmet Danışmanları
Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Türkiye'nin her yerinde, şirketlere özel hizmet vermektedir. Sakarya'da
ARABUL İLETİŞİM HİZMETLERİ ile devam ettirmektedir.
Turkcell ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi almak, ihtiyaçlarınıza en uygun tarifelerimizi önermek ve işinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenmek için Turkcell tarafından yetkilendirilmiş Kurumsal Müşteri Danışmanları'mıza ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell kurumsal hatlarınızla ilgili bilgi ve işlem taleplerinize en hızlı şekilde 7 gün cevap veren iletişim merkezidir.

Kurumsal hat kullanımıyla sağlanan vergi avantajları
Şirket adına olan cep telefonu faturalarınızdaki toplam konuşma tutarı vergilendirme öncesi kazançtan indirilebilmektedir.

  İstediğiniz günlük konuşma paketini seçin, her gün ilk 5, 10 ya da 20 dakikalık konuşmanızı ücretsiz yapın.

 

 

Kullandıkça Kazan'dan Yenilikler
  Kullandıkça Kazan'dan şirketinizin kazandığı ücretsiz dakikaların hatların fatura tutarlarına göre dağıtılmasını sağlayabilirsiniz.
 
 
 TELLCOM HİZMETLERİ
Uluslararası ve ulusal toptan trafik taşıma hizmetleri internet tabanlı servisler, uzak mesafe telefon hizmetleri, kurumlara özel uluslararası kiralık veri hattı ve kurumlara doğrudan yurtdışı bağlantılı internet erişimi hizmetleri..

 

 

 

TELLBOX

TELLVOIP

Tellbox, sabit telefon üzerinden yapacağınız görüşmeleri Tellcom'a yönlendiren cihazdır. Tellbox sayesinde yaptığınız görüşmeler Tellcom'un avantajlı tarifesi üzerinden gerçekleşir. Tellcom ile yapacağınız özel anlaşmalar, ek bir yatırım yapmanızı gerektirmediğinden, Tellbox'u şirketinizde kullanmak kolay ve masrafsızdır. Tellcomvoip, kiralık veri hattı üzerinden başlattığınız görüşmelerin Tellcom altyapısı üzerinden yapılmasını sağlar. Tellcom'un avantajlı tarifeleriyle bu görüşmelerinizi daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.
 Tellbox hangi şirketler için avantajlıdır ?  Tellcomvoip hangi şirketler için avantajlıdır ?
Tellbox şehirlerarası, uluslararası ve GSM'e doğru yoğun telefon görüşmesi yapan küçük orta ölçekli tüm işletmelerin ihtiyacı cevap verir. Tellcomvoip şehirlerarası, uluslararası ve GSM'e doğru yoğun telefon görüşmesi yapan oeta ve büyük ölçekli tüm işletmelerin ihtiyacı cevap verir.